Usługi dla wszystkich systemów wodociągowych

  • Godziny pracy | Poniedziałek - Piątek: 7:00 - 17:00

Zadzwoń !

(+48) 603 305 665

Napisz do nas !

serwis@hydro-eko.com.pl

Grudziądz

Opis działalności firmy

Opis działalności

Szanowni Państwo!

Firma Hydro-Eko została założona w 1994 roku. W dziedzinie uzdatniania wody specjalizujemy się od ponad 20 lat, dzięki czemu wszystkie nasze kolejne realizacje poparte są ogromnym doświadczeniem.

O nas
O nas
O nas

Realizujemy się w projektach zarówno małych jak i dużych. Prace wykonujemy z najwyższą starannością przy zastosowaniu najlepszej jakości urządzeń. Działamy również na terenie innych województw. Posiadamy bogato wyposażoną bazę sprzętowo-materiałową. Nie ulega wątpliwości jakie znaczenie ma jakość wody, którą stosujemy do pokrycia zapotrzebowania codziennych ludzkich potrzeb. Szczególnie, jeśli jest to woda pitna. Przydatność wody do użycia podyktowana jest odpowiednimi normami określonymi w rozporządzeniach.

Kontrolą jakości wody w naszym kraju zajmują się organy Inspekcji Sanitarnej, czyli Stacje Sanitarno-Epidemiologiczne (tzw. Sanepidy). Takie badanie pozwala określić precyzyjnie, z jaką wodą mamy do czynienia.

Jednak woda czerpana z własnego ujęcia (studnie głębinowe) często nie nadaje się do spożycia bez uzdatniania. Konieczne jest więc zastosowanie specjalnych urządzeń. Dzięki odpowiednim badaniom jesteśmy w stanie dobrać zestawy urządzeń.

W naszej ofercie znajdą Państwo najnowocześniejsze urządzenia, które pozwolą zachować należytą jakość wody poprzez jej oczyszczenie ze szkodliwych związków chemicznych oraz mikrobiologicznych.

co nas charakteryzuje

profesjonalne wykonywanie usług

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w swojej branży dzięki czemu pozyskaliśmy specjalistyczną wiedze techniczną potrzebną do wykonywanych zleceń.

specjalistyczny sprzęt

Dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami i wysokiej jakości materiałami dzięki którym sprawnie oraz kompleksowo możemy wykonać każde zlecenie.

szeroki zakres usług

Nasze zaplecze sprzętowo-materiałowe pozwala nam na realizację powierzonych zleceń, od bardzo prostych po wymagające wiedzy i doświadczenia w branży.

konkurencyjne ceny

Wieloletnia obecność na rynku pozwala nam oferować bardzo atrakcyjne ceny świadczonych usług używając jednocześnie najlepszych materiałów i podzespołów.

wysokiej jakości materiały

Dzięki współpracy z najlepszymi dostawcami urządzeń i materiałów na rynku, osiągamy wysoki poziom świadczonych usług i używanych materiałów.

podejście do klienta

Do każdego realizowanego zlecenia podchodzimy indywidualnie dbając przy tym o interesy klienta co przekłada się na całkowite zaspokojenie jego potrzeb.